+420 777 506 660 info@viarasalve.cz

Fototerapie old

[vc_row][vc_column width=”2/3″][vc_custom_heading text=”Co je to fototerapie a jak funguje?” google_fonts=”font_family:Roboto%3A100%2C100italic%2C300%2C300italic%2Cregular%2Citalic%2C500%2C500italic%2C700%2C700italic%2C900%2C900italic|font_style:700%20bold%20regular%3A700%3Anormal”][vc_column_text]LED fototerapie je bezbolestná, neinvazivní a vysoce účinná lékařská fotobiomodulace, vytvořená pomocí nejmodernějších a světově unikátních technologií. Aplikace světla LED na tkáň poskytuje pozoruhodnou alternativu k léčbě tradičními léky na předpis a invazivních operací. Pomocí intenzivního červeného a infračerveného světla procházejí do pokožky fotony (mikroskopické částice světla), které podporují hojení, stimulují funkci buněk, zlepšují lymfatickou drenážzvyšují tvorbu kolagenu a elastinu.

Různé vědecké studie potvrzují, že fototerapie LED světlem umožňuje tělu účinněji se léčit. Jedná se o bezpečný a účinný způsob, jak spustit léčebné funkce vašeho těla, posílit imunitní systém a podpořit omlazení celého těla.

Kromě biologických změn může LED světelná terapie vyvolat také řadu fyzických změn. LED terapie snižuje velikost pórů, zanechává texturu pokožky výrazně rovnoměrnější a hedvábnou na dotek. Kromě toho se po každé terapii rychleji ztrácejí skvrny, jizvy, zlepšuje se funkce jater a to kvůli tomu, že kolagen a elastinová výroba jsou povzbuzena k jejich větší produkci.

Profesionální červená světelná terapie funguje velmi účinně nejen pro kožní onemocněníinfekce, ale také pro mnoho dalších zdravotních komplikací. Energii z tohoto světla absorbuje tělo prostřednictvím řady metabolických činností, kdy se světelná energie přemění na buněčnou. Jednou z mnoha výhod je například uvolnění ATP (adenosintrifosfátu). Více ATP v buňce znamená lepší fungování buněk.

Léčba červeným světlem velmi urychluje hojení těla, snižuje záněty a napomáhá hydrataci pokožky.

Vědecké studie, které stojí za touto léčbou celého těla, uvádí, že stejně jako rostliny, naše pokožka a další tkáně těla mají schopnost absorbovat světlo a přeměňovat ho na energii a stimulovat přirozený proces našeho těla k vytváření nových proteinů a regenerujících buněk. Výhodou LLLT, neboli světelné terapie je to, že povzbudí celé tělo za pouhých 20 minut. Bylo prokázáno, že pravidelná terapie přispívá ke snížení bolesti, zjizvení, redukci akné a zlepšení svalové výkonnosti.

Fototerapie také ukázala, že zlepšuje tvorbu kolagenu a celkový stav pleti.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”53″ img_size=”full”][vc_single_image image=”55″ img_size=”full”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space][vc_separator][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/4″][vc_single_image image=”96″ img_size=”full”][/vc_column][vc_column width=”3/4″][vc_custom_heading text=”Jak často by se mělo LED světlo používat?” google_fonts=”font_family:Roboto%3A100%2C100italic%2C300%2C300italic%2Cregular%2Citalic%2C500%2C500italic%2C700%2C700italic%2C900%2C900italic|font_style:700%20bold%20regular%3A700%3Anormal”][vc_column_text]Přínosy léčby červeným světlem pro obličej a tělo mohou být získány pravidelným užíváním. Doporučení týkající se četnosti, s jakou má být léčba použita, budou založena na individuálních potřebách a vlastnostech vaší pleti. Mnozí se však shodují na tom, že ideální jsou tři až pět terapií týdně během počátečního období šesti týdnů.

Jedna terapie trvá průměrně deset až dvacet minut.

Někteří klienti si po prvním sezení všimnou okamžitého zlepšení pleti. Jiní si všimnou, že jejich rány se hojí rychleji. Rozsah zlepšení bude také záviset na aktuálním stavu vaší pleti. Pokud jste v poslední době ztratili na váze, máte špatnou dietu nebo jste příliš vystavili kůži slunci, pak výsledky mohou trvat déle a může být vyžadováno více terapií.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]