+420 777 506 660 info@viarasalve.cz

Reference

Problém: velké bolesti zad, klient nemohl téměř chodit.

Dle rentegenu mi byla doporučena operace, měl jsem již i domluvený termín operace. Po první terapii LedBed jsem pocítil úlevu o 50 % a po 3 terapiích bylo po bolestech. Během 14 dnů jsem podstoupil celkem 13 terapií, poté jsem šel na nový rentgen a doktor mi sdělil, že operace již není nutná a doporučil pouze cvičení a masáže.

bývalý hokejista, 37 let

Problém: tukové bulky

Měl jsem tukové bulky v podkoží, hlavně na rukou. Nikdo mě nechce věřit, že mi zmizely po použiti fotobiomodulační terapie, prostě se rozpustily. Bylo mě řečeno, že se díky teto terapii nastartoval metabolismus a díky tomu mě bulky zmizely.

muž, 29 let

Problém: celulitida

Je až neskutečně jak rychle mi zmizela celulitida, vůbec jsem tomu nechtěla věřit.

žena, 28 let

Problém: léčba po úrazu na lyžích

Při pádu na lyžích jsem utrpěla zranění rotátoru ramenního kloubu. Více jak půl roku jsem střídavě udržovala rameno v klidu, procvičovala přes bolest, mazala různými gely, ale bolest neustupovala, ba naopak.Tento zdravotní handicap mě velmi omezoval jak v práci, tak i v běžném životě.Náhodou se ke mně dostala informace o účincích FOTOTERAPIE. Absolvovala jsem 10 terapií a jsem nadšená.

Bolest postupně mizela a pohyblivost v rameni se zlepšila.

 Každému vřele doporučuji

žena, 49 let

Problém: ekzém

Mnoho let ekzém pod spodními víčky. Nepříjemné i z estetického hlediska. Po 7 terapiích ekzém úplně zmizel. Současně mnohem více energie,lepší regenerace.

žena, 60 let

Problém: tréninky

Zápasník UFC, zvládá delší a náročnější tréninky s větší zátěži, šlachy jsou uvolněnější a celkově je tělo svěžejší.

trenér

Problém: revmatoidní artritida

Moje diagnóza je revmatoidní artritida, hlavně klouby na prstech, po čtvrté terapii úleva, nyní je po 8 terapiích, úplně bez bolestí. Jsem velice nadšená a pokračuji v léčbě.

 

žena, 36 let

Problém: čas pro sebe

Fototerapie je úžasný nástroj jak na odpočinek – zastavit se alespoň na chvíli i v průběhu rušného dne a udělat si chvíli pro sebe, tak z pohledu zdravotního. Rozhodně doporučuji terapií projít, budete se cítit odpočatě i v zimních dnech, kdy nám chybí sluneční záření. Ženy jistě ocení prohřátí celého těla, které má dlouhotrvající účinek, kdy ani vaše ruce nebudou v mrazech prokřehlé. Fototerapie je skvělá na pleť, která bude vyhlazená, vláčnější a pružnější. Svaly po sportu regenerují snáz a jsou mnohem rychleji připraveny na další sportovní zátěž.

 

žena, 33 let

Problém: atopický ekzém

atopický ekzém, úplné vymizení ekzému po 4 aplikaci Led Bed

dívka, 11 let

Problém: bolesti s kyčelním kloubem

kyčelní kloub, velké bolesti, léky a rehabilitace nezabraly. Po 4 terapiích bez bolesti, nyní je po 8 terapiích

žena, 49 let

Problém: časté vyčerpání a únava

Jako každá zdravotní sestra, mívám potíže s bolestmi zad a častým vyčerpáním. S fototerapií jsem se na doporučení setkala právě ve chvíli, kdy mě trápily akutní problémy bederní páteře a po sérii 7 kůr této velmi příjemné, neinvazivní terapie jsem se cítila skvěle, obtíže vymizely rychleji a dříve jsem se dostala do kondice a jako milý bonus jsem pozorovala i zpevnění kůže a vyblednutí strií v oblasti břicha, které mi zůstaly po třech porodech. Tuto metodu mohu doporučit jako zdravotník i jako žena

zdravotní sestra, 41 let

Problém: výkony ve sportu

Jsem překážkový běžec a začal jsem používat fotobiomodulačni terapii. Moje výkony se neustále zlepšuji, téměř každým závodem mám osobní rekord, mám rychlejší regeneraci a lehčí běh.

muž, 27 let

Problém: hojení jizev

Měla jsem dvě keloidní jizvy po operaci na břichu. Vyzkoušela jsem tuto terapii a musím říci, že jsem velmi spokojena, jizvy pomalu mizí.

žena, 33 let

Problém: příjemná pokožka

Jsem příjemně překvapena, jak tato terapie působí na moji pokožku, jsem nadšena.

žena, 21 let

Problém: regenerace po sportu, vymknutý kotník

Terapie na fototerapeutickém lůžku mě velmi pomáhá  k regeneraci po sportovním výkonu ( únava svalů, odbourání kyseliny mléčné, apod…) Po těžkém vymknutí kotníku při sportu mě  cyklus  terapii ( 10x) výrazně urychlil léčbu . Otok zmizel  za cca  poloviční dobu než  v předchozích případech….

Muž, 32 let

Problém: životabudič

Po kůře 10 terapií Zvýšení energie, lepší spánek. Pocit lehkých nohou, po sportu velmi rychlá regenerace, bez několikadenní dřívější bolestivosti.  Zvýšení pružnosti. Zlepšení stavu kůže.

Muž, 61 let

Problém: Zlepšená regenerace a vitalita 

Vrátil se z 10 denní zahraniční cesty – dálkový let z Ameriky. Vysoká pracovní vytíženost, sportovní aktivity. Po absolvování 5 terapií plný energie, zlepšení regenerace, žádná cestovní a pracovní únava.

Muž, 55 let

Problém: žádná bolest při sportu

Fototerapii jsem absolvoval během 14 dnů 5x. Po prvních dvou jsem nepociťoval žádné reakce těla. Zásadnější změny jsem začal registrovat po čtvrté terapii: úbytek váhy 2kg, který zůstává stabilní, pocit uvolněnosti, ustupující bolest velkých kloubů (kolena, kyčle,ramena). Po páté terapii odjíždím na lyže do Itálie, kde intenzivně lyžuji 4 dny. Už druhý den odkládám ortézy, které po operaci kolen na sport dlouhodobě používám.

Přes velkou zátěž (denně dle skipasu najezdíme víc jak 80km na sjezdovkách). nepociťuji únavu, pouze stehenní svaly se silně ozývají .

Cesta autobusem zpět, tedy asi 10 hodin skrčené nohy a omezený pohyb se projevují jako největší zátěž pro mé tělo. Opět bolesti kolen, lýtek a stehen. Po návratu absolvuji další dvě terapie na LED lůžku. Hned po té první se stav zlepšuje, bolest svalů ustupuje, cítím se odlehčeně. Druhá následná terapie přináší ještě intenzivnější úlevu. Těším se na další a vřele doporučuji. 

bývalý aktivní sportovec,65 let

Problém: regenerace cyklistů

Cyklisté po tréninku mají znatelně rychlejší  regeneraci, bolesti svalů téměř odpadají a průměrná rychlost na kole se zvyšuje.